Rekrutacja przedłużona! Weź udział w konkursie i wygraj płatny staż w dziale marketingu!

dodano: 2015-07-15

Firma International Coupons właściciel portalu kodyrabatowe.pl zaprasza do udziału w konkursie o 3 miesięczny płatny staż.

Wynagrodzenie w okresie stażu będzie wynosić 800 zł za miesiąc, a także specjalna 2000 zł premii za osiągnięcie dobrych wyników.

Zadaniem konkursowym jest napisanie artykułu na temat oszczędzania. Takiego, który mógłby śmiało trafić na naszego bloga. Artykuł należy przesłać wraz z CV poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej konkursu.

Oficjalna strona konkursu: Wygraj Płatny Staż

Zwycięzca konkursu będzie miał szansę odbyć płatny staż w dziale marketingu w firmie International Coupons. Będzie współpracował przy tworzeniu i promowaniu bloga serwisu.

Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych.
Staż w International Coupons to:
- Poznanie branży e-commerce od środka w prężnie rozwijającej się firmie,
- Współpraca z doświadczonym zespołem specjalistów,
- Niepowtarzalna atmosfera pracy,
- Dla utalentowanych przewidujemy możliwość stałej współpracy po zakończeniu stażu,

Zgłoszenia przyjmowane są w okresie 25.06-13.07.2015
W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem: konkurs@kodyrabatowe.pl