Jest możliwość nadsyłania zgłoszeń do nowopowstającej Santander Orchestry!

dodano: 2015-07-15

Jest możliwość nadsyłania zgłoszeń do nowopowstającej Santander Orchestry!

Szanowni Państwo,

Jako osoby związane na co dzień z kształceniem muzycznym wiedzą Państwo, jak ważne jest promowanie i wspieranie młodych muzyków klasycznych, dawanie im szansy na rozwój i doskonalenie własnych umiejętności. Do Państwa jako pierwszych, w imieniu organizatorów projektu – Fundacji MyWay i Banku Zachodniego WBK, kieruję więc informacje i słowa zachęty do udziału w projekcie Santander Orchestra.

1 lipca 2015 r. uruchamiamy możliwość nadsyłania zgłoszeń do nowopowstającej Santander Orchestra. Pragniemy zaprosić wszystkich studentów polskich uczelni muzycznych do rejestrowania się na stronie www.santanderorchestra.com. Tam uzyskają wszystkie niezbędne informacje o projekcie, na który składa się udział w dwóch campach wyjazdowych w Lusławicach, podczas których młodzi muzycy poznają dyrygentów i tutorów, z którymi będą doskonalili swoje umiejętności. Przygotują się również do tournée pod batutą Krzysztofa Pendereckiego i Johna Axelroda obejmującego Lusławice, Katowice, Wrocław, Gdańsk i Warszawę. Uzupełnieniem programu muzycznego będą sesje coachingowe, podczas których studenci zdobędą wiedzę z dziedzin takich jak autoprezentacja, komunikacja medialna, finanse i prawo autorskie.

Wszelkie informacje o Santander Orchestra można znaleźć na stronach:
www.santanderorchestra.com
www.facebook.com/SantanderOrchestra

Jeszcze raz zachęcamy do udziału w projekcie wszystkich studentów Państwa uczelni.

Z poważaniem,
Adam Balas Przewodniczący Rady Orkiestry