dodano: 2015-11-17

Zastanawiasz się jak pokierować swoją karierą?
Jakie są możliwości dla Ciebie?

Eksperci z międzynarodowej agencji rekrutacyjnej – Antal International – przekażą Ci swoją wiedzę na szkoleniu!

Temat: Jak przełożyć język na pieniądze czyli o planowaniu kariery zawodowej dla filologów

Data: 18.11.2015r.
Godzina:10:00
Miejsce: sala 407, budynek A, Wydział Prawa Administracji i Ekonomii, ul. Uniwersytecka 22-26 (https://usosweb.uni.wroc.pl/kontroler.php?_action=katalog2/jednostki/pokazBudynek&bud_kod=1012)

Do udziału w szkoleniu zapraszamy studentów studiów filologicznych oraz finansowych (rachunkowość, ekonomia), którzy są zainteresowani rozpoczęciem swojej ścieżki zawodowej w strukturach międzynarodowych organizacji świadczących usługi z zakresu Shared Services Centre/Business Process Outsourcing.

Podczas szkolenia przedstawimy studentom realne możliwości rozwoju zawodowego oraz pomożemy w wyborze swojej ścieżki rozwoju na podstawie kompetencji, które są uzyskiwane w trakcie studiów filologicznych lub finansowych. Ponadto, w trakcie spotkania z Antal będziecie mogli zidentyfikować obszary, które powinny być przez Was rozwijane, aby z powodzeniem rozpocząć swoją aktywność na rynku pracy.

Konsultanci Antal International zapoznają Was także ze specyfiką pracy w obszarze centrum usług wspólnych/outsourcingu w poszczególnych działach:

• Obsługa klienta
  • HR & Administracja
  • Zakupy
  • Finanse i księgowość
  • Bankowość

Dzięki temu dowiecie się, z czym wiąże się specyfika pracy w poszczególnych działach, jaki jest zakres obowiązków oraz jakie kompetencje należy posiadać, aby rozpocząć karierę zawodową w danym obszarze.

Ponadto, w trakcie szkolenia będziecie mogli zapoznać się z charakterem procesu rekrutacyjnego do firm z zakresu Shared Services Centre/Business Process Outsourcing oraz wypróbować swoich sił w symulacji rekrutacyjnej.

Jeśli chcecie rozwiać swoje wątpliwości dotyczące kariery zawodowej oraz porozmawiać ze specjalistami, którzy doskonale znają rynek pracy w Polsce, zapraszamy do udziału w szkoleniu! Prowadzący współpracują z kilkudziesięcioma klientami w całym kraju i miesięcznie przeprowadzają kilkaset rozmów z kandydatami z różnym doświadczeniem, więc doskonale wiedzą, co jest niezbędne, aby rozpocząć karierę zawodową pełną sukcesów.

Uczestników prosimy o zabranie swojego CV!