dodano: 2015-11-17

W ramach programu OD STUDENTA DO EKSPERTA [www.facebook.com/OdStudentaDoEksperta]
Firma HRS TÜV Hessen wraz z Biurem Karier Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszają studentów i absolwentów UW na wykład o zarządzaniu.

Temat wykładu: Auditowanie Systemów Zarządzania jako ścieżka rozwoju zawodowego. Wymagania i wyzwania.

Celem spotkania jest poszerzenie wiedzy studentów nt. Systemów Zarządzania Jakością, przedstawienie jak wygląda praca Auditora w dużych firmach organizacjach produkcyjnych, z jakimi wymaganiami i wyzwaniami się wiąże. Poznanie nowych ścieżek rozwoju zawodowego oraz możliwości podnoszenia kompetencji.

Termin wykładu: 24.11.2015
Godzina: 10:30 - 13:00
Lokalizacja: Sala DSW, Instytut Biologii Środowiskowej, Uniwersytet Wrocławski, ul. Sienkiewicza 21
Zapisy: https://www.careers.uni.wroc.pl/pl/szkolenie/374/

UWAGA KONKURS: na uczestników wykładu czeka VOUCHER umożliwiający bezpłatny udział w szkoleniach w ramach projektu OD STUDENTA DO EKSPERTA

Aby wygrać, należy pojawić się na wykładzie i poprawnie odpowiedzieć na pytania zamieszczone poniżej.

1.          Kiedy została opublikowana nowa norma ISO 9001:2015?
a.)          Luty 2014
b.)          Wrzesień 2015
c.)          Październik 2015

2.           Na czym polega praca auditora wewnętrznego w firmie?
a.)          na reprezentowaniu najwyższego kierownictwa na zewnątrz organizacji,
b.)          na zbieraniu i analizie danych oraz ciągłym monitorowaniu ekspozycji przedsiębiorstwa na różnego rodzaju ryzyko,
c.)          uczestniczeniu w procesie operacyjnym firmy

3.           Gdzie znajduję się Biuro Karier Uniwersytetu Wrocławskiego?
a.)          ul. Szczytnicka 11
b.)          pl. Uniwersytecki 1
c.)          Kuźnicza 49 a

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: biurokarier@uwr.edu.pl [Biuro Karier UW, ul.Kuźnicza 49 A, 50-138 Wrocław].
Jak należy zapisać odpowiedź:<numer pytania><poprawna odpowiedź>
Uwaga - poprawna jest tylko jedna odpowiedź.

ZWYCIĘZCE WYLOSUJEMY PODCZAS WYKŁADU