Zapraszamy do wzięcia udziału w pilotażowej edycji FinaBay Development Program

dodano: 2015-11-25

Zapraszamy do wzięcia udziału w pilotażowej edycji FinaBay Development Program

FinaBay i Net Credit dla studentów

Studenci Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu mogą wziąć udział
w pilotażowej edycji FinaBay Development Program. Organizatorem jest łotewska firma
z sektora usług pozabankowych, specjalizująca się w udzielaniu pożyczek przez internet. Oprócz warsztatów edukacyjnych zostanie przeprowadzony konkurs, w którym studenci mogą wygrać 5 000 Euro. Zadaniem uczestników jest opracowanie idei nowatorskiego rozwiązania z dziedziny FinTech, czyli innowacji w finansach online.

Program skierowany jest do studentów z dobrą znajomością języka angielskiego, którzy chcą sprawdzić swoją kreatywność w obszarze zarządzania czy marketingu usług finansowych online lub wiążą swoją przyszłość zawodową z tym sektorem. Jego celem jest wpieranie nieszablonowego myślenia i pomoc studentom w płynnym wejściu na rynek pracy. Program obejmuje także warsztaty z miękkich kompetencji, które zostaną przeprowadzone przez ekspertów FinaBay oraz Net Credit.

Więcej informacji: http://www.finabay.com/fdp/lv-lv/