Płatne staże w ramach programu Dolnośląskiego Programu Aktywizacji i Rozwoju

dodano: 2016-04-15

Płatne staże w ramach programu Dolnośląskiego Programu Aktywizacji i Rozwoju

Kto może wziąć udział w projekcie:
- osoby w wieku 15-24 lata, - zamieszkałe na terenie województwa dolnośląskiego - niepracujące: zarówno zarejestrowane jak i niezarejestrowane w PUP, - nieuczące się w trybie stacjonarnym (zapraszamy STUDENTÓW STUDIÓW ZAOCZNYCH I WIECZOROWYCH) - osoby z niepełnosprawnościami

W projekcie: - 3-miesięczne PŁATNE staże zawodowe, dostosowane do kompetencji uczestnika PODCZAS UDZIAŁU W SZKOLENIACH ZAWODOWYCH I STAŻU DLA UCZESTNIKÓW WYPŁACANE JEST STYPENDIUM . ZWRACAMY RÓWNIEŻ KOSZT DOJAZDU!
- wsparcie doradcy zawodowego i psychologa podczas spotkań indywidualnych i opracowanie Indywidualnego Planu Działania; dla osób z niepełnosprawnościami również pomoc Asystenta i wsparcie psychologiczne
- warsztaty i szkolenia z autoprezentacji, asertywności, radzenia sobie ze stresem, prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych i przygotowywania dokumentów aplikacyjnych.
- szkolenia zawodowe dopasowane do indywidualnych potrzeb uczestnika

Dokumenty rekrutacyjne można przesłać pocztą (z dopiskiem: "Nie dla NEET na Dolnym Śląsku") lub drogą mailową - skany dokumentów.
Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie. Zgłoś się szybko ilość miejsc ograniczona !

Rekrutacja trwa do 22.04.2016 !

Znajdź nas na facebooku https://www.facebook.com/DPAZ-1084870451572473/
Kontakt: Biuro Projektu
Pl. Solidarności 1/3/5 lok. 216
53-661 Wrocław (wejście od ul. Drzewnej 4)