Program 4 Kroki do Kariery

Ruszył nowy Program dla studentów „4 kroki do kariery”

Jeżeli chcesz:
- dobrze i profesjonalnie przygotować się do wejścia na rynek pracy,
- rozwinąć swoje kompetencje interpersonalne kluczowe do podjęcia pracy zawodowej,
- zweryfikować swoje dokumenty aplikacyjne,
- poznać tajniki technik autoprezentacji,
- wziąć udział w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej prowadzonej przez specjalistę ds. rekrutacji.

ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU!

Kompleksowe wsparcie ...

Program „4 kroki do kariery” adresowany jest do studentów i studentek III roku studiów licencjackich lub studiów magisterskich Uniwersytetu Wrocławskiego dyspozycyjnych, zmotywowanych do działania na rzecz własnego rozwoju i nastawionych na kształtowanie swoich kompetencji niezbędnych w ubieganiu się o pracę.

W ramach Programu „4 Kroki do Kariery” przewidziany jest cykl trzech szkoleń i case study:
Krok I – Dokumenty aplikacyjne – moja wizytówka u Pracodawcy
Krok II – Doskonalenie umiejętności komunikacyjnych – wiem, jak rozmawiać z pracodawcą
Krok III – Autoprezentacja – umiem pokazać się z jak najlepszej strony
Krok IV – Case study Profesjonalna Rozmowa Kwalifikacyjna (z udziałem rekruterów z firm)

Rekrutacja do Programu

Rekrutacja prowadzona jest przez Biuro Karier. Kolejna edycja programu "4 kroki do kariery" w listopadzie.

W ostatniej edycji programu towarzyszyła nam IKEA Retail Sp. z o.o.

Symulacje rozmów kwalifikacyjnych prowadzone były przez Katarzynę Pająk - Specjalistkę ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi
IKEA Retail Sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu: