Zamieszanie ofert pracy, praktyk i staży

Każda firma jak i organizacja może skierować swoje oferty pracy, staży i praktyk do studentów oraz absolwentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Nasz portal to baza interesujących ofert pracy, ale również baza młodych i wykształconych osób poszukujących pracy.

Pracodawco! Wystarczy, że wejdziesz na STREFĘ PRACODAWCY na naszej stronie internetowej, a następnie stworzysz swój profil klikając na PROFIL PRACODAWCY. Po uzupełnieniu niezbędnych danych, na podany przez Ciebie adres
e-mail przyjdzie link aktywujący. Kiedy wiadomość nie dotrze do Ciebie w przeciągu 15 minut, sprawdź czy nie znalazła się ona w spamie.

Rejestracja zajmuje zazwyczaj pięć minut, a umieszczenie oferty pracy, stażu bądź praktyki jest bezpłatne.

Ofertę pracy, stażu lub praktyki zmieścicie Państwo poprzez uzupełnienie naszego formularza (dostępny po rejestracji na naszej stronie), który finalnie zatwierdza Biuro Karier. Ogłoszenie widoczne będzie tego samego lub następnego dnia roboczego.

Zachęcamy do kontaktu:
Anna Wojciechowicz – specjalista ds. kontaktów z pracodawcami