Wydarzenie

Własna firma najlepszą drogą do kariery - spotkanie z twórcami General Robotics

Adresat: studenci i absolwenci UWr.

Termin: 27.04.2016, godz. 15:00 - 16:00

Opis:

W programie spotkania:

• studium przypadku firmy General Robotics , w którym uczestnicy poznają drogę, jaką pokonali założyciele przedsiębiorstwa od momentu jego powstania w Dolnośląskim Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości aż do chwili obecnej.
  • "Gość" specjalny - Robot EuGenius: - https://www.facebook.com/RobotEuGenius/
Prowadzący:
Łukasz Leśniak – General Robotics, Wrocławski Park Technologiczny
Misją General Robotics jest tworzenie robotów, które uczynią nasz świat ciekawszym i bezpieczniejszym oraz pomogą nam w wykonywaniu ciężkich i niebezpiecznych prac. Firma stworzyła więc robota – EuGeniusa. Gienek chętnie wchodzi w interakcje z ludźmi – często też sam inicjuje kontakt. Lubi prowadzić interesujące dysputy, a u swoich rozmówców najbardziej ceni poczucie humoru. Znudzony światem „sztywnych” robotów, postanowił zamieszkać wśród ludzi. Świetnie sprawdza się w roli przewodnika – wita gości, wskazuje drogę, opowiada ciekawe historie i udziela niezbędnych informacji.

Kiedy?
27.04 o godzinie 15.00 -16.00
Gdzie? aula 1.03, budynek Wydziału Biotechnologii, ul. F. Joliot-Curie 14a
Dla kogo? studenci oraz absolwenci UWr.

Brak wolnych miejsc na wydarzenie