Wydarzenie

Adresat: Studenci Uniwersytetu Wrocławskiego

Termin: 08.01.2018, godz. 09:00 - 12:00

Opis:

Zapraszamy do udziału w szkoleniu Assessment Center z elementami Design Thinking organizowanej przez Biuro Karier Uniwersytetu Wrocławskiego. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z metodą AC oraz Design Thinking.

Co to jest AC?
Assessment Center jest procedurą umożliwiającą pomiar wiedzy, umiejętności i zdolności kandydatów do pracy. Na podstawie wyników sesji, zazwyczaj selekcjonuje się osoby o największym dopasowaniu kompetencyjnym do stanowiska i proponuje się im uczestnictwo w kolejnych etapach rekrutacji.

Design Thinking?
Metoda twórczego rozwiązywani problemów. To proces, który łączy w sobie kreatywność i innowacyjność, skupiając się na potrzebach przyszłych odbiorców.

Zaprojektowane przez nas szkolenie będzie dotyczyło oceny kompetencji w odniesieniu do konkretnego profilu zawodowego.
W warunkach szkoleniowych wszyscy Uczestnicy otrzymają indywidualny raport dotyczący kompetencji takich jak:

• komunikacja,
  • współpraca,
  • planowanie i organizacja pracy

Dla kogo?
Szkolenie skierowane jest do studentów i studentek dwóch ostatnich lat studiów licencjackich, studiów II stopnia oraz 4 i 5 roku studiów magisterskich.

Kiedy i gdzie:
8 stycznia (poniedziałek), godz. 09.00 -12.00
Miejsce:
WPAiE bud. D, sala 2.04

Brak wolnych miejsc na wydarzenie